طراحی، ساخت و اجرای انواع سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب، دستگاه تصفیه آب صنعتی، دستگاه آب شیرین کن (اسمز معکوس)، انواع پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی، تصفیه انواع فاضلاب صنعتی و بازیابی و استفاده مجدد از پساب

 

تصفیه پساب صنعتی

فاضلاب صنعتی آب آلوده یا پسابی می باشد که در اثر مصارف گوناگون در فعالیتهای صنعتی و یا از منابع صنعتی و در طول مراحل مختلف پروسه تولید بوجود می آیند و به دلیل ورود مواد خارجی کیفیت آن تغییر یافته و برای مصرف قبلی غیر قابل استفاده شده است و بعضاً خطرناک ترین نوع پسابها را تشکیل میدهند.

تقریباً هیچ صنعتی بدون استفاده از آب نمیتواند ادامه حیات بدهد و آب مصرف شده به همراه مواد زائد سربار تولید تشکیل پساب را داده و باید بنحو مناسب تصفیه و سپس دفع گردد.

با توجه به تنوع بسیار زیاد صنایع و دامنه گسترده مواد شیمیائی مصرفی در صنعت و کاربرد روشهای گوناگون در تولید، کیفیت آلودگی پسابهای صنعتی بسیار متنوع و متغییر بوده و بستگی زیادی به نوع صنعت دارد مثلاً در صنایع فلزی، فرایند تولید یا پوشش قطعات فلزی، مقدار زیادی پسابهای آلوده به فلزات سنگین از قبیل مس، کادمیوم، نقره، جیوه، کرم و یا نیکل ایجاد می کند که این عناصر از خطرناک ترین عوامل آلاینده محسوب شده و اثرات ژنتیکی و یا سرطانزائی آن به اثبات رسیده است. یا در صنایع لبنیات مقدار زیادی چربی های محلول از بخش های مختلف واحد تولید وارد پساب شده و لزوما بایستی با روش های مخصوص جداسازی و حذف گردد.

شرکت نهراب زیست با سالها تجربه در زمینه تصفیه انواع پساب های صنعتی در صنایع مخلتف از قبیل صنایع شیمیاییِ صنایع لبنی کارخانجات فولاد سازی سیگارسازی و خودرو سازی و ... توانایی طراحی ساخت و اجرای انواع تصفیه خانه های فاضلاب صنعتی را داشته و می تواند انواع استانداردهای زیست محیطی لازم جهت تخیله پساب به محیط زیست و یا بازیابی و استفاده مجدد از فاضلاب تصفیه شده در خط تولید را تامین نمایید.


فاضلاب صنایع آبکاری  فاضلاب پتروشیمی  
تصفیه فاضلاب صنایع آبکاری     تصفیه فاضلاب پتروشیمی        

تصفیه فاضلاب صنایع نشاسته 

 فاضلاب داروسازی پساب صنایع نساجی پساب صنایع لبنی
 تصفیه فاضلاب صنایع دارویی     تصفیه فاضلاب صنایع نساجی         تصفیه فاضلاب صنایع لبنی
 
تصفیه فاضلاب صنایع قند و شکر تصفیه فاضلاب کنسروسازی         تصفیه فاضلاب کشتارگاه
   

تصفیه فاضلاب صنایع نوشیدنی

 تصفیه فاضلاب صنایع شوینده تصفیه فاضلاب صنایع کاغذسازی 

 

   

تصفیه فاضلاب صنایع چرم سازی

تصفیه فاضلاب کارخانجات چینی و کاشی تصفیه فاضلاب رنگرزی

 

فاضلاب کارخانه فولاد  

 

تصفیه فاضلاب فولاد و گالوانیزه

تصفیه فاضلاب صنایع قالیشویی

 


 

 

پساب سیگارسازی 

 

تصفیه فاضلاب کارواش


تصفیه فاضلاب سیگارسازی

 

تمامی حقوق وب سایت برای نهرآب محفوظ است.طراحی و اجرا : دارکوب