مشاوره، طراحی، ساخت و اجرای انواع سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب، دستگاه تصفیه آب صنعتی، دستگاه آب شیرین کن (اسمز معکوس)، انواع پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی، تصفیه انواع فاضلاب صنعتی و بازیابی پساب

 

فاضلاب بهداشتی

 

به طور کلی فاضلاب به آبی گفته می شود که در اثر مصرف و ورود مواد خارجی تغییر کیفیت داده و برای مصرف قبلی غیر قابل استفاده شده است. فاضلاب های بهداشتی حاصل استفاده روزمره از آب جهت فعالیت های انسانی ( شستشو، استحمام، آشپزی و...) می باشد که از نظر ترکیبی 99/9 درصد آب و حدود0/1  درصد آن را ناخاصی ها و مواد آلاینده تشکیل می دهد.
مواد آلاينده موجود در فاضلاب شامل مواد آلی قابل تجزيه بيولوژيکی، مواد معلق، مواد مغذی، پاتوژنها، فلزات سنگين،دترجنت ها، موادآلی مقاوم به تجزيه بيولوژيکی و جامدات محلول است که وجود هر يک ازاين آلاينده ها و غلظت آنها بستگی به نوع و ماهيت فاضلاب دارد. لذا با توجه به وجود این آلاینده ها در فاضلاب، تخلیه مستقیم آن در محیط زیست منجر به ایجاد آلودگی های زیست محیطی و صدمات جبران ناپذیر می شود. بنابراین می توان گفت که هدف از تصفیه فاضلاب عبارت است از:

  • تثبیت مواد آلی
  • تولید پساب قابل تخلیه در محیط و جلوگیری از ایجاد هرگونه آلودگی در محیط زیست
  • استفاده مجدد از پساب تصفیه شده

 انواع روش های مختلف تصفیه فاضلاب بهداشتی که در شرکت فنی مهندسی نهراب زیست طراحی و اجرا می گردند به شرح زیر می باشد:

 انواع مختلف سیستم های بیولوژیکی تصفیه فاضلاب که در قالب پکیج های فلزی، پلی اتیلنی و کامپوزیتی و صورت بتنی قابل اجرا می باشند شامل:


 
انواع مختلف سیستم های چربی گیرشامل:
 

 

تمامی حقوق وب سایت برای نهرآب محفوظ است.طراحی و اجرا : دارکوب