طراحی، ساخت و اجرای انواع سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب، دستگاه تصفیه آب صنعتی، دستگاه آب شیرین کن (اسمز معکوس)، انواع پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی، تصفیه انواع فاضلاب صنعتی و بازیابی و استفاده مجدد از پساب

 

تصفیه فاضلاب کشتارگاه

تصفیه پساب کشتارگاه به دلیل ماهیت خاص این پساب و آلودگی و فسادپذیری بسیار بالا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کشتارگاه ها و مجتمع های تولید گوشت معمولا در اکثر شهرهای ایران وجود دارند که عمل کشتار در آنها به صورت سنتی و غیر اتوماتیک انجام می شود. مشخصات و کمیت و کیفیت پساب تولیدی در کشتارگاه های دام با کشتارگاه طیور متفاوت می باشد. در کشتارگاه دام به ازای هر تن وزن حیوان زنده 1/5 تا 14/6 متر مکعب آب مصرف می شود و COD پساب تولیدی بالای 5000 میلیگرم بر لیتر می باشد. در کشتارگاه مرغ به ازای هر قطعه مرغ حدوداً 13 لیتر آب مصرف شده و COD آن نیز حدود 2000 میلیگرم در لیتر می باشد. بخش عمده پساب کشتارگاه از بخش های ذبح حیوانات، شستشوی امحاء و شستشوی زمین حاصل می شود و حاوی مقدار زیادی مواد آلی محلول و کلوئیدی می باشد.

شرکت فنی مهندسی نهراب زیست با بکارگیری روش های تصفیه نوین و پیشرفته و تلفیق روش های فیزیکوشیمیایی و بیولوژیکی اقدام به طراحی، ساخت و اجرای تصفیه خانه پساب کشتارگاه ها می نماید. این تصفیه خانه ها به صورت بتنی و فلزی و در ظرفیت های مختلف قابل اجرا بوده و در عین تصفیه کامل پساب با اشغال حداقل فضای ممکن و اعمال حداقل هزینه ها، استانداردهای محیط زیست جهت تخلیه پساب تصفیه شده را برآورده می سازد. لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

تمامی حقوق وب سایت برای نهرآب محفوظ است.طراحی و اجرا : دارکوب