مشاوره، طراحی، ساخت و اجرای انواع سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب، دستگاه تصفیه آب صنعتی، دستگاه آب شیرین کن (اسمز معکوس)، انواع پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی، تصفیه انواع فاضلاب صنعتی و بازیابی پساب

 

سیستم های تصفیه آب و فاضلاب

 

کارخانجات تولید کننده کنسرو ماهی فاضلاب های بسیار غلیظی تولید می کنند که بار آلودگی بسیار بالایی داشته و با استفاده از روش های معمول و رایج تصفیه نمی توان بار آلودگی این فاضلاب ها را تاحد استاندارد های تخلیه زیست محیطی کاهش داد. لذا تصفیه این دسته از فاضلاب ها نیازمند بکارگیری روش های نوین و تلفیقی می باشد.این فاضلاب ها بطور عمده دارای مقادیر بالایی مواد پروتئینی و چربی می باشند که تصفیه آنها را دچار مشکل می نماید. از طرفی قرار گرفتن این صنایع در شهرهای ساحلی و تخلیه فاضلاب به دریا باعث وارد آمدن صدمات جبران ناپذیری به محیط زیست می گردد.

لزوم پایبندی به توسعه پایدار و صیانت از محیط زیست، تصفیه این فاضلاب را امری اجتناب ناپذیر نموده است. در این راستا و در جهت ایفای نقشی کوچک در حفاظت از محیط زیست،  شرکت فنی مهندسی نهراب زیست آمادگی دارد تا با ارائه سیستمهای نوین و اختصاصی تصفیه فاضلاب صنعتی به یاری صنایع کنسروسازی شتافته و فاضلاب این صنایع را به شکلی مناسب و مطابق استانداردهای جهانی تصفیه نماید. جهت تبادل نظر و دریافت مشاوره های لازم با کارشناسان بخش فاضلاب این شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

تمامی حقوق وب سایت برای نهرآب محفوظ است.طراحی و اجرا : دارکوب