مشاوره، طراحی، ساخت و اجرای انواع سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب، دستگاه تصفیه آب صنعتی، دستگاه آب شیرین کن (اسمز معکوس)، انواع پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی، تصفیه انواع فاضلاب صنعتی و بازیابی پساب

 

سیستم های تصفیه آب و فاضلاب

 

 

پتروشيمي مواد شيميايي هستند كه از نفت مشتق شده است ، و اين محصولات شامل مواد شيميايي آلي و همچنين معدني مي باشد، در صنعت پتروشيمي، فاضلاب ممكن است مقادير بالايي از روغن كه در فاضلاب ها در بسياري از فرآيندهاي آزاد باشد. در اين بخش به مطالعه ، بررسي و يافتن روش هاي نوين فرآيند تصفيه فاضلاب صنايع پتروشيمي مي‌پردازیم .

آلودگی های فاضلاب پتروشیمی عمدتاََ شامل روغن، BOD و COD بالا، جامدات کل بالا و هیدروکربن‌ها و محصولات آنها می‌باشد. تصفیه خانه فاضلاب پترو شیمی به طور معمول شامل یک جریان ریز می‌باشد که به یک سیستم تغذیه وارد می شود. مواد جامد توسط یک جداساز مکانیکی در چند مرحله جداشده و در مرحله بعدی نفت موجود در فاضلاب مکیده می شود. حذف روغن در مرحله بعدی صورت می پذیرد. سپس جریان به یک سیستم بی هوازی هدایت و میکروارگانیسم های بی هوازی عمل تصفیه را انجام می دهند، در نهایت آب تصفیه شده و وارد مرحله درمان هوازی می شود. در این مرحله  آلاینده ها بصورت فلوک های نسبتا بزرگ درآمده و در حوض ته نشینی، ته نشین شده و بصورت لجن در می آید. لجن توسط یک اسکرول جمع آوری شده و فشرده می شود و پس از ان سوزانده می گردد. علاوه بر آنچه که به عنوان روش معمول تصفیه پساب صنایع پتروشیمی گفته شد روش های نوین برای تصفیه این پساب ها مطابق فلوچارت زیر است.

تمامی حقوق وب سایت برای نهرآب محفوظ است.طراحی و اجرا : دارکوب