مشاوره، طراحی، ساخت و اجرای انواع سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب، دستگاه تصفیه آب صنعتی، دستگاه آب شیرین کن (اسمز معکوس)، انواع پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی، تصفیه انواع فاضلاب صنعتی و بازیابی پساب

 

تصفیه فاضلاب صنایع فولاد و گالوانیزه

 

یکی از آلوده ترین فاضلاب های صنعتی کشور مربوط به فاضلاب صنایع فلزی شامل: فاضلاب واحد نورد سرد، نورد گرم و گالوانیزه می باشد. صنایع فلزی شامل کاخانجات ماشین سازی، صنایع روکش کردن قلزات مثلا روکش سیم های نقره یا متاشین های تجاری ،کاخانه آلومینیوم سازی و تولید درب و پنجره و... فاضلاب تمام این واحدها مشابه هم هستند با این تفاوت که غلظت مواد فلزی، اسیدیته وقلیائیت آنها متفاوت است که با توجه به این مهم روش تصفیه هم دست خوش تغییراتی میشود.   از مهمترین عناصر مضر  موجود در این نوع فاضلابها می توان به فلزات سنگین، روغن و اسیدیته اشاره نمود. سیستم تصفیه فاضلاب طراحی شده باید قادر به حذف آلاینده های فوق در جهت نیل به استانداردهای مصوب سازمان حفاظت محیط زیست باشد. 

شرکت فنی مهندسی نهراب زیست با تلفیق تجربه و بکارگیری دانش روز و تکنولوژی های نوین و نیز طراحی دقیق فرآیند تصفیه و استفاده از تجهیزات اتوماسیون مدرن، قادر به طراحی و ساخت سیستم تصفیه مناسب برای این نوع پساب می باشد. از پروژه های انجام شده این شرکت می توان به طراحی و ساخت تصفیه خانه فاضلاب مجتمع فولاد گیلان اشاره نمود. خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با کارشناسان این شرکت  تماس حاصل فرمایید.

تمامی حقوق وب سایت برای نهرآب محفوظ است.طراحی و اجرا : دارکوب